V avli stavbe 2 so objavljene misli učencev 4. razreda ob praznovanju mednarodnega meseca šolskih knjižnic, ki je letos potekal pod geslom šolska knjižnica – vstop v življenje.

• Knjižnica ima veliko poučnih knjig, ki nam pomagajo v življenju. Z njimi se nekaj naučimo. (Aldjan Smlatić 4. b)
  • V knjižnici se lahko naučiš veliko novih stvari, ki nam v življenju koristijo. (Matija Polanc 4. b)
  • Pomeni vstop v življenje  preko boljšega branja in novega znanja dobljenega iz knjig. (Mateo Turk 4. b)
  • Zato, ker iz knjig v knjižnici pridobivamo novo znanje. (Alex Ferjančič Nusdorfer 4. b)