Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 28. 11. 2013, smo z izbirnim predmetom TV odšli v Ljubljano na ogled televizijske hiše. Ogledali smo si garderobe, prostore za rekvizite, masko in tri studie. Največji studio ima sedem kamer, ogromno luči oziroma reflektorjev in različnih scen, odvisno, katero oddajo snemajo. Kako se pripravi oddajo, smo videli v uredništvu Infodroma. Sprejela nas je odgovorna urednica in novinarji. Predstavili so nam potek njihovega dela. Kako izpeljejo oddajo, smo videli v sobi za režijo. Delo ni enostavno in je potrebno ogromno sodelovanja in znanja. Spoznali smo tudi ogromno poklicev na TV, za katere sploh nismo vedeli. Na kocu pa so nas pogostili in povabili k sodelovanju pri oddaji Infodroma. Predstavitev nam je bila zelo všeč in zelo poučna. Želimo si več takšnih dnevov.

Učenci izbirnega predmeta TV

{phocagallery view=category|categoryid=227}

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost