Skoči na glavno vsebino
Select Page

Pia:
»Hello!Zjutraj smo šli v šolo na zajtrk. Toplo so nas sprejeli, »čeprav me je zeblo«. Že takoj so nas v razredu vsi gledali in jaz sem se spoprijateljila z desetimi puncami in ugotovila, da je šola pri njih kot igra. Peljali smo se tudi z dvonadstropnim avtobusom, na katerem je zelo zeblo. SEE YOU LATER.«

Sebastjan:
»Oj! Kako ste? Jaz sem dobro. Prvič sem se peljal  z dvonadstropnim avtobusom. See you later, aligator.«

Hana:
»Živjo vsi! Tukaj se imam krasno in spoznala sem goro prijateljic. Imeli smo prekrasen sprejem. Kosilo je bilo OK in večerja tudi. Pogrešam vas, a ne preveč, ker uživam. See you in da ne pozabim: rada vas imam.«

Žan:
»Živijo! How are you? Jaz se imam fajn. V šoli so nas lepo sprejeli. Imam že nove prijatelje. Peljali so nas z odprtim dvonadstropnim avtobusom. Imamo se super. Adijo, se vidimo!«

Nina:
»Otroci so nas sprejeli zelo lepo in nam nekaj tudi podarili. Zajtrk in kosilo v šoli sta bila zelo okusna. Pri pouku sem spoznala veliko prijateljic. Pouk je zabaven in poučen. Predstavitev nam je uspela. Nato smo odšli na ogled mesta  z dvonadstropnim avtobusom, ki nima strehe. Nato smo odšli na večerjo. Bila je zelo okusna. I miss you all.«

Gabrijela:
»Živjo! Danes je bil čudovit dan, saj so v Bristolu vsi prijazni. Najbolj se mi je vtisnila v spomin Emilie, ki nam je vseskozi pomagala, da smo se v veliki šoli lažje znašli. Emilie je četrtošolka, ki res zna pomagati, ko ne veš kaj bi rekel. Zato mi je bilo težko ko smo se poslovili od šole in odšli na ogled mesta z dvonadstropnim avtobusom. Zgornji del je bil odprt, tako da nas je kar malo zeblo, vendar se je splačalo biti zunaj, saj smo tako boljše videli okolico. I love you. Gabi«

Matic:
»Pozdravljeni. Danes smo preživeli še en lep dan. Najprej so se nam predstavili učenci in učitelji, nato pa smo se odpravili v njihove učilnice. Tam smo peli in se igrali. Pojedli smo kosilo ter odšli na igrišče. Popoldan smo odšli še na vožnjo z dvonadstropnim avtobusom, ki je bil na vrhu odprt. Razkazali so nam Bristol. Od daleč smo si lahko ogledali concorda. Nato smo si privoščili še zasluženo večerjo. Sedaj pa gremo spat. See you! LP, Matic«

Učiteljice dodajamo:
Za nami je zanimiv dan. Ponosne smo na naše ambasadorje. Odlično so se izkazali na vseh področjih. Prav posebej so bili pohvaljeni za opravljeno projektno nalogo in njeno govorno predstavitev. Navdušili so učitelje in učence partnerskih držav. Pogumno in brez težav so se pridružili angleškim sovrstnikom in presenetili s svojim razumevanjem angleščine in sodelovanjem pri pouku. Verjamemo, da bomo prijetnim spominom dodali še tri dni, ki so pred nami.
Lep pozdrav v Slovenijo!
Učiteljice v projektu

 

Fotografije na skupnem blogu: http://forawonderfulland.wordpress.com/countries/slovenia/ambassadors-and-project-promotion/

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost