Skoči na glavno vsebino
Select Page
Tretji dan v Bristolu se je začel s šolskim “breakfast club” zajtrkom, ki smo ga začinili še z nekaj slovenske salame. Po zajtrku (ob devetih) so se naši ambasadorji odpravili k pouku. Pri pouku so izvajali poiskuse, napovedovali rezultate in držali pesti za svojo skupino. Zmagovalna skupina je namreč dobila nagrado. Pri športu so se naučili treh starih angleših plesov, ki so jih kasneje pred učenci tretjih, petih in šestih razredov in z ostalimi partnerji tudi zaplesali. V popoldanskem času smo si privoščili “blaten” sprehod do trgovin, kjer smo nakupili par malenkosti za spomin. V večernih urah smo se z učenci, učitelji in starši, ki sodelujejo v projektu, zabavali ob bingu. Sreča je bila na naši strani! Dobili smo štiri nagrade.  Po tradicionalni “fish and chips” večerji smo se vrnili v hotel utrujeni, a polni čudovitih vtisov.

Fotografije so na voljo:

http://forawonderfulland.wordpress.com/countries/slovenia/ambassadors-and-project-promotion/

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost