Skoči na glavno vsebino
Select Page

Za nami je razburljiv dan. Dopoldne smo preživeli na šoli, kjer so spoznavali jezike vseh sodelujočih držav. Izbrane besede smo prevajali in zapisovali v jezikih drugih držav. Izdelali smo tudi plakat o ogroženih živalih. Zapomnila sem si madžarsko besedo IGEN, kar pomeni OK oz JA.
Laura Brecelj, 6.c

Naučila sem se imena nekaterih oblačil. Šalu se po madžarsko reče sal. Ali veste, kaj pomeni ing?
Zala Kretič, 6.b

Kasneje smo obiskali dvorec Festetics v Keszthely-ju. V prostoru, manjšem od moje sobe, je bilo 10000 knjig.
Laura Brecelj, 6.c

V to dvorno knjižnico lahko pride kdorkoli in si te knjige tudi ogleda od blizu in iz njih črpa znanje.
Veronika Bratina, 6.c

Po kosilu smo se z ladjo zapeljali po mirnem in nizkem Blatnem jezeru. Kasneje smo obiskali Badacsony, kjer je bilo veliko komarjev in vinskih zidanic. Ko smo se vrnili v hotelj, nas je naš zvesti hišnik odpeljal v lov na pico.
Timon Hreščak, 6.b

Danes sem se imel super in upam, da bom imel še kdaj priložnost se učiti osem jezikov hkrati.
Tej Skomina, 6.a

Ta dan sem se naučil nekaj novih madžarskih in španskih besed. Upam, da bo tudi jutri lepo. Lepe pozdrave družini in Maticu.
Teo Gaberšček, 6.b

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost