Skoči na glavno vsebino
Select Page

Otvoritev razstave je bila v sredo, 12. 11. 2014, v stavbi 1 Osnovne šole Danila Lokarja Ajdovščina. Na razstavi sodeluje naša šola že od samega začetka akcije leta 2002. Tudi letos se je samostojno predstavila Enota s prilagojenim programom.
Z vsake šole ajdovske in vipavske občine  je po eno delo nagrajeno in se pošlje na republiški izbor. Poleg nagrajencev je z vsake šole še pet razsrtavljenih likovnih del.

Nagrajeno delo z naše šole je naslikala Teja Medvešček iz 8. a. Poleg nje so svoja likovna dela predstavili še naslednji učenci in učenke: Larisa Vrtovec iz 9. b, Jan Zgonik iz 8.c, Ana Kompara iz 8.c, Urška Lahajnar iz 8. c in Veronika Pregelj iz 8. a.

Nagrajeno delo z Enote s prilagojenim programom je naslikal Miha Kovač iz 6. r. Poleg njegove slike so priznanja za svoje likovno delo prejeli še: Nikolina Budiš iz 8. r, Andraž Kerkoč, Rajko Svjetlanović iz 6. r, Nik Ibraimović iz 7. r in Uroš Jaklič iz 5. r.

Čestitamo!

Razstava bo na ogled do konca novembra. Vljudno vabljeni!

(Skupno 248 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost