Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 22. 12. 2015, smo imeli četrtošolci kulturni dan. Najprej smo se poučili o gledališkem bontonu, spoznali gledališki list in si razdelili vstopnice. Z avtobusom smo se odpeljali do SNG v Novo Gorico, kjer smo si ogledali pravljični muzikal Čarovnik iz Oza. V garderobi smo oddali svoje jakne, nato pa poiskali svoj sedež v parterju gledališke dvorane. Navdušeni smo bili nad gledališko igro, pevskimi vložki ter pristnim stikom igralcev z občinstvom. Po končanem muzikalu smo imeli priložnost spoznati nastopajoče ter jim postaviti nekaj vprašanj. Igralki Arni Hadžialjević smo čestitali za Severjevo nagrado in jo nagradili z močnim aplavzom. Zaposleni v gledališču so nas zelo pohvalili, saj smo bili s svojim kulturnim vedenjem pravi zgled za vse obiskovalce.

Četrtošolci in učiteljice

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost