Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci OŠ Danila Lokarja Ajdovščina so se odlično odrezali na 18. mednarodnem likovnem natečaju »Always green always blue«, ki ga že tradicionalno organizira Otroški likovni center in galerija v Torunu na Poljskem. Med 20.915 prejetimi deli iz 54 držav se je na razstavo uvrstilo 1267 del. Slovenske barve na razstavi zastopa deset učencev – dva iz Celja, dva iz Maribora in kar šest učencev naše matične in podružnične šole.
Prestižna priznanja so si z likovnimi deli prislužili: Niko Bevk, Edina Đafić, Mina Tudjina, Jernej Kompara, Erazem Madric.
Za najboljšo slovensko uvrstitev na natečaju je poskrbel Anej Soban, ki je prejel srebrno medaljo in nagrado. Učencem čestitamo za odličen mednarodni dosežek.

Več o natečaju je mogoče prebrati na spodnjih povezavah.
Spletna objava: http://galeriadziecka.com

Rezultati: seznam nagrajenih del, seznam razstavljenih del

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost