Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zbiraj stare mobije – pomagaj in zmagaj!

Tudi naši šola se je pridružila vseslovenski akciji zbiranja starih mobilnih telefonov in polnilcev, ki jo organizirajo Rotary klubi po Sloveniji in Zveza prijateljev mladine Slovenije.

Namen akcije je ekološki in humanitarni. Stare, odslužene, neuporabne, zlomljene, pa tudi nekoristne še delujoče mobilne telefone, nameravajo prodati in s pridobljenimi sredstvi financirati različne projekte za otroke in mladostnike.

Projekt predvideva, da se 10 % od neto zbranih sredstev nameni šolam, ki bodo aktivno vključene v akcijo. Najuspešnejše šole se bodo potegovale za dodatne nagrade, ki jih bodo podelili šolam z najvišjim razmerjem med številom zbranih naprav ter številom učencev.

Več o projektu si lahko preberete na spletni strani projekta http://www.starmobi.si.

Stare mobilne telefone in polnilce lahko prinesete v šolo ter odložite v ustrezno škatlo v avli šole do 22. aprila 2016.

(Skupno 17 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost