Skoči na glavno vsebino
Select Page

Sobota, 16. 4. 2016, za nas ni bila navadna sobota. S hišnikom Dejanom in učiteljico Darjo sva se učenki 5. OPP NIS, Aneja in Eva, odpravili na državno tekmovanje Računanje je igra, ki je potekalo na Osnovni šoli Toneta Čufarja na Jesenicah. Polne pričakovanj so nas sprejeli, za nas pripravili kratek kulturni program in nas po razredih popeljali v učilnice, kjer smo se učenci spoprijeli z nalogami državnega tekmovanja. Po končanem tekmovalnem delu, smo se sprostili ob čarovniških trikih dveh čarovnikov. Vsem sta s svojimi vragolijami pričarala nasmeh na usta. Pri nekaterih vragolijah smo se jima pridružili tudi učenci. Sledila je slovesna podelitev priznanj in razglasitev najboljših tekmovalcev, nato pa še odlično kosilo in odhod proti domu.

(Skupno 248 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost