Skoči na glavno vsebino
Select Page

Kulturno naravoslovno društvo Naša zemlja je v šolskem letu 2015/2016 razpisalo literarni, likovni in fotografski natečaj »Moja domovina – od zrna do kruha«. Natečaj je bil namenjen učencem od 1. do 9. razreda vseh osnovnih šol v Republiki Sloveniji, šol s slovenskim učnim jezikom v zamejstvu ter dijakom različnih srednjih šol v Sloveniji in zamejstvu.

Ker se je natečaja udeležilo veliko število učencev in mentorjev iz naše šole, so nas člani društva prosili, da bi eno od zaključnih prireditev pripravili na naši šoli. Tako so se 6. 6. 2016 zaključne prireditve za severnoprimorsko regijo udeležil mladi ustvarjalci, ki so se predstavili s svojimi deli. S prireditvijo so tako obeležili dan okolja in počastili spomin na začetnika slovenskega jezika in predanega Slovenca Primoža Trubarja.

 

 

 

 

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost