Skoči na glavno vsebino
Select Page

21. in 22. septembra smo se devetošolci odpravili na dvodnevni izlet v krnsko pogorje. Pot nas je vodila skozi Kobarid, kjer smo se povzpeli do kostnice, si ogledali Kobariški muzej ter se ob Gregorčičevem spomeniku poklonili našemu Goriškemu slavčku.

Po krajšem postanku v Bovcu smo se peljali v Lepeno, kjer se je začela naša pešpot. Po dobrih dveh urah hoje smo brez večjih težav prišli do koče pri Krnskih jezerih ter se odpravili do jezera in občudovali čudovito naravo.

Drugi dan smo se najprej dvignili do Bogatinskega sedla, nato pa se preko Komne spustili do slapa Savica, kjer nas je že pričakal avtobus. Sledila je le še pica velikanka, nato pa povratek v Ajdovščino. Na vprašanje, ali smo se imeli, pa naj odgovorijo kar fotografije.

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost