Skoči na glavno vsebino
Select Page

OŠ Danila Lokarja organizira v mesecu novembru in decembru zbiranje zamaškov za invalida iz Ajdovščine, Mirana Stibilja.

Miran je bil učenec naše šole. Pri dvanajstih letih je zbolel za mišično distrofijo (odmiranje mišic). V letu 2011 je imel še prometno nesrečo. V last je leta 2015 dobil invalidski voziček – skuter, ki mu pomaga pri vsakodnevnih opravkih. Baterijo za skuter ima, a se hitro izprazni, kar ga ovira pri samostojnem gibanju. Z zbranimi zamaški bo prejel novo, močnejšo baterijo, saj je kupiti ne more.

Miran prosi vse učence naše šole, da mu pri zbiranju zamaškov pomagajo.

Učenci od 1. do 5. razreda bodo zamaške zbirali v učilnicah, v posebne posode. Učenci od 6. do 9. razreda zamaške odlagajo v posodo ob dežurnem učencu ali v posodo ob zbornici.

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost