Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci, ki obiskujejo neobvezni izbirni predmet umetnost – šolska produkcija in proslave, so 28. 11. 2016 obiskali Občino Ajdovščina. S seboj so vzeli z lepopisno napisano vabilo za udeležbo na šolski proslavi ob dnevu samostojnosti in enotnosti, ki jo pripravljajo, in ga izročili g. županu. Ta jih je z veseljem sprejel in jim obljubil, da se bo potrudil in se proslave udeležil. Če udeležba ne bo mogoča, bo poslal nekaj besed o prazniku, ki jih bodo učenci med proslavo prebrali ostalim šolarjem.

Obisk pri županu je izkoristil šestošolec Jaka Kavs. Županu je predlagal ureditev dodatnega prehod za pešce na Tovarniški cesti, ki bi vodil do trgovine Mlinotest. Županu je bil predlog všeč in je Jaki obljubil, da bo poskusil urediti ta problem.

Avtorica fotografij: Sanda Hain

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost