Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci – člani krožka NMK (Naša mala knjižnica) so sodelovali pri medgeneracijskem projektu in obeležili teden Vseživljenjskega učenja. Z mentoricama Izidoro Černigoj in Natašo Markič so pisali razglednice s pozdravi in mislijo o branju vsem upokojenim delavcem šole. Dela ni bilo malo, saj je pozdrave prejelo kar 62 nekdanjih delavcev.

Podobno razglednico presenečenja bodo prejele tudi nekatere institucije in ustanove v občinah Ajdovščina in Vipava: Lavričeva knjižnica Ajdovščina, Srednja Šola Vena Pilona Ajdovščina, Otroški vrtec Ajdovščina, Taborniki Rod Mladi bori, Planinsko društvo Ajdovščina, JSKD Ajdovščina, ŠRC Police, Občina Ajdovščina in župan, KSD Ajdovščina, Okrajno sodišče Ajdovščina, Upravna enota Ajdovščina, CSD Ajdovščina, Dom starejših občanov Ajdovščina, Pristan Vipava, Društvo invalidov Ajdovščina, VDC Ajdovščina Vipava, Društvo upokojencev Ajdovščina, Zdravstveni dom Ajdovščina z urgenco in zdravstveno postajo v Vipavi. Posebej smo v zdravstveni dom pisali ga. Damjani Marc, ki nas vsak mesec obišče in skrbi, da imamo čiste zobe. Šolska zobna ambulanta Dušanka Čolović, Lekarna Sonček, Lekarna Ajdovščina in Vipava ter Medigo, Univerza za tretje življenjsko obdobje in Ljudska univerza Ajdovščina, MDPM Ajdovščina Vipava, Civilna zaščita, Policijska postaja Ajdovščina, Pošta Ajdovščina, Rdeči križ Ajdovščina in Karitas, Gasilsko reševalni center Ajdovščina.

Med tovarnami v mestu smo pisali: Fructalu, Mlinotestu, Leone, Pipistrelu, BTF in Tosla.

Za prisrčne pozdrave in z željo po dobrem počutju v šoli ter srečnem življenju so se učencem zahvalili naslednji upokojenci: g. Ivan Vidrih, ga. Jelka Lemut in ga. Jana Feigel.

(Skupno 194 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost