Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 14. 11. 2017, je  naša šola gostila podelitev priznanj, nagrad in odprtje razstave otroškega likovnega natečaja Plakat miru, ki ga že od leta 2002 organizira Lions klub Zemono. Na letošnjem natečaju so poleg rednega in prilagojenega programa naše šole sodelovale še OŠ Šturje Ajdovščina, OŠ Col, OŠ Dobravlje, OŠ Otlica, OŠ Vipava in CIRIUS Vipava.

Letošnja nagrajenca, ki sta se s svojimi deli uvrstila tudi na državni izbor, sta Zara Čotar, 9. b, in Rajko Svjetlanović, 9. r. PP NIS.
Priznanja za razstavljena dela so prejeli: Zala Čuk, 9. b, Zala Kosmač, 9. b, Greta Trošt, 9. c, Mateo Turk, 8. c, Kevin Črnigoj, 9. r. PP NIS, Miha Kovač, 9. r. PP NIS, Andraž Krkoč, 9. r. PP NIS in Uroš Jaklič, 8. r. PP NIS.

Vsem iskreno čestitamo!

Razstavljena dela bodo v avli šole na ogled do konca meseca novembra.

(Skupno 183 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost