Skoči na glavno vsebino
Select Page

Mesec december je prazničen mesec, ko so naša srca še posebno odprta za dobre misli, dejanja in medsebojno druženje. Z namenom, da bi bil vsakdanji pouk tretješolcev in učencev iz OPP NIS malo drugačen, smo dan pred Miklavžem preživeli skupaj.

Učenci smo se tako lahko bolje spoznali, skupaj zapeli in poslušali pravljico o mišku Matičku. V gospodinjski učilnici smo spekli piškote in poskrbeli za dekoracijo prazničnih miz. Iz gline smo oblikovali male miške, iz steklenih kozarčkov pa smo izdelali svečnike. Učenci smo si med seboj pomagali, se spodbujali in sodelovali. Po skupni malici smo se igrali razne igre. Težko smo se ločili.

Kako so dan doživeli tretješolci?

  • Všeč mi je bilo, ko smo delali svečnike in se družili. (Neo, 3. c)
  • Rad sem pomagal Martinu. (Izak, 3. c)
  • Najbolj mi je bilo lepo, ko smo skupaj jedli malico. Rad bi, da bi še prišli k nam na obisk. (Ahmed, 3. c)
  • Če bi bila učiteljica, bi rekla, da se ves čas družimo in zabavamo. (Kiara, 3. c)
  • Všeč mi je bilo, ko smo skupaj pekli piškote. Ni mi bilo všeč, ko so odšli od nas. Predlagala bi, da gremo kdaj skupaj na sprehod. (Ula, 3. c)
  • Najbolj mi je bilo všeč, ko smo delali z glino. Škoda, da smo morali nazaj v razred, saj bi bila rada več časa pri njih. (Ana, 3. c)

       Tretješolci

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost