Skoči na glavno vsebino
Select Page

V ponedeljek, 18. decembra 2017, je v Novi Gorici potekala prireditev z obiskom dedka Mraza za otroke slepih in slabovidnih ter gluhih in naglušnih. Otroci so bili polni pričakovanj, dogodek pa smo člani dramske skupine Mali Holivud popestrili tudi z igrico Pujsa imamo za soseda, seveda v spremstvu tolmača, kar je bilo tudi za nas novo in zanimivo.

Dramska skupina deluje že tretje šolsko leto. Pod okriljem Ljudske univerze Ajdovščina sodelujejo nekatere naše šestošolke, člani Društva upokojencev Ajdovščina ter uporabniki Dnevnega centra ŠENT Ajdovščina.

Najprej smo torej preko igrice razbijali predsodke o malce drugačnih, potem pa skupaj s pujsom, lisico in zajčkom priklicali dedka Mraza, ki je prinesel zvrhan koš daril za mlade obiskovalce.

Tina Brecelj

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost