Skoči na glavno vsebino
Select Page

V soboto, 20. januarja je v sodelovanju z JSKD Ajdovščina potekala posebna intenzivna pevska vaja z mladinskim zborom. Vajo je spremljal priznani slovenski skladatelj in zborovodja Ambrož Čopi. Že v preteklosti je našemu zboru napisal in posvetil več skladb. Tudi za letošnjo pevsko sezono je zboru uglasbil novo skladbo in sicer Skozi noč srebrno hitita na tekst Srečka Kosovela. Na vaji jo je posebno pozorno predstavil in natančno izdeloval.

Vsak zborovodja ima svoj pristop in način, posebej pa zborovodja svetovnega formata kot je Ambrož Čopi. S svojim znanjem, humorjem in natančnim učenjem skladb smo dobili nov zagon in motivacijo za naslednje vaje in nastope. Vajo so spremljali tudi drugi zborovodje in glasbeniki. Bilo je zelo poučno za vse.

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost