Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 17. januarja 2018, smo se predstavniki oddelkov sestali na tretjem sestanku skupnosti učencev šole. Na sestanku smo najprej izvolili novo podpredsednico, saj je Laura Brecelj podala svoj odstop. Nova podpredsednica skupnosti učencev šole je Tamara Rijavec.

V nadaljevanju smo razpravljali o temi 28. otroškega parlamenta, in sicer tako, da smo se najprej s pomočjo krogov odličnosti razvrstili v pare, izvedli vajo o uvajanju sprememb in nato na liste zapisali, kakšne spremembe si v našem šolstvu želimo. Pri tem smo se pogovarjali tudi o tem, kako bi posamezno spremembo sploh lahko uvedli.

Povzetek razprave je služil tudi za izvedbo naslednje razredne ure, saj smo razrednikom poslali zapisnik in navodila oz. smernice za pogovor o sami problematiki. Tako smo pridobili tudi mnenja ostalih učencev in razrednikov.

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost