Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 16. februarja 2018, so se predstavniki oddelkov skupaj s predstavnikom vodstva šole zbrali na šolskem parlamentu.

Predsednica SUŠ, Neja Polanc, je najprej predstavila temo in podteme letošnjega šolskega parlamenta, o katerih so predstavniki ožje skupine za otroški parlament razglabljali vse od začetka šolskega leta, temi pa so razredniki posvetili tudi eno razredno uro.

Namen srečanja je bil vodstvu predstaviti predloge, ki so jih predstavniki ožje skupine za otroški parlament oblikovali na podlagi poročil razrednih ur. Tako smo debatirali o tematskih razrednih urah, pouku v naravi, vsebinah dni dejavnosti, o možnostih druženja med starejšimi in mlajšimi učenci in še in še.

Sestanek smo zaključili v upanju, da vsaj katerega od predlogov uresničimo v naslednjem šolskem letu, in seveda s pozitivnimi mislimi na prihajajoče zimske počitnice.

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost