Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 7. marca 2018, je bil v Dvorani Prve slovenske vlade Pomladni koncert in sicer kar dvakrat, za učence tretje triade dopoldan, zvečer pa za ostale poslušalce. Koncert je bil za mladinski pevski zbor generalka za državno tekmovanje v Zagorju in mednarodno tekmovanje v Belgiji. Koncert so popestrili tudi mlajši učenci z ljudskimi plesi in godci. Za konec so na odru pokazali svoje talente učenci izbirnega predmeta ansambelska igra. Sodelovali so tudi oddelki prilagojenega programa in solisti, tako pevski, kot instrumentalni. Zvečer se jim je pri zadnji skladbi kot gost na bobnih pridružil Franko Bajc. Poslušalci so s svojim zbranim poslušanjem in močnim aplavzom nakazali, da je Pomladni koncert uspel.

Zahvaljujemo se vsem našim donatorjem:

OBČINI AJDOVŠČINA, JAVNEMU SKLADU ZA KULTURNE DEJAVNOSTI AJDOVŠČINA, ZVEZI KULTURNIH DRUŠTEV AJDOVŠČINA, PRIMORSKI HRANILNICI VIPAVA

Veronika Bratina, 9.c

Foto: Matjaž Simonič

(Skupno 102 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost