Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tudi danes smo se po zajtrku odpravili na smučišče. Kljub megli smo se večkrat spustili v dolino. Po kosilu smo se nekateri učenci pomerili v tekmovanju za Vegovo priznanje. Poiskali smo mirne kotičke v prostorih Alpske perle in se resno lotili dela. Videli bomo, kako 1300 m nadmorske višine vpliva na našo logiko.

Po vrnitvi v hotel smo pomalicali in odšli v muzej in si tam ogledali stalno razstavo z naslovom Pust je kriv! Tam smo spoznali pripoved o cerkljanskih laufarjih. Po večerji smo napisali razglednice in se pripravili na zaključni večer. Vsak razred se je predstavil s svojimi točkami. Učitelji so nam podelili pohvali za najbolj urejeni sobi. Prav vsi pa smo se razveselili priznanj za uspešno opravljeno zimsko šolo v naravi.

 

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost