Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 28. marca 2018, si je naš mladinski zbor pod vodstvom Petre Habjanič Gregorc na 26. državnem tekmovanju otroških in mladinskih zborov v Zagorju ob Savi zopet pripel zlato priznanje.

Zbor je izvajal slovensko ljudsko pesem v priredbi Emila Adamiča Vandrovc je privandrov, Ples, skladatelja Damijana Močnika, skladbo Skozi noč srebrno hitita, ki jo je skladatelj Ambrož Čopi napisal prav za naš zbor ter Ptice skladatelja Andreja Makorja, pri kateri je sodeloval tudi pianist Toni Acman.

Za ta velik uspeh so pevci in zborovodkinja zelo vadili, zato jim čestitamo in želimo še mnogo uspehov. Naslednjega si obetamo že na tekmovanju v Neerpeltu, v Belgiji, kamor se pevci odpravljajo aprila.
Hvala staršem in vodstvu šole, ki razumete, da je za vsak uspeh potrebno veliko truda in vašega vztrajnega in neomajnega zaupanja v naše delo.

Foto: Matjaž Simonič

(Skupno 270 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost