Skoči na glavno vsebino
Select Page

V Mariboru je v soboto, 12. maja 2018, potekalo državno tekmovanje v konstruktorstvu in tehnologijah obdelav za učence osnovnih šol. Našo šolo so zastopali trije učenci, ki so si svojo udeležbo prislužili z odličnimi rezultati na regijskem tekmovanju. Tudi na državnem so se izjemno izkazali, saj so osvojili eno zlato in dve srebrni priznanji.

  • Ambrož Paljk je v kategoriji Iz učenčeve domače delavnice osvojil 1. mesto in zlato priznanje.
  • Gaja Zagorc je v kategoriji Izdelava tehnične in tehnološke dokumentacije s programom Cici CAD zasedla 2. mesto (srebrno priznanje).
  • Ravno tako srebrno priznanje za 5. mesto pa je osvojil Klemen Pregelj v kategoriji Modeliranje s programom Sketchup.

Čestitamo!

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost