Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učence obveščamo, da na naši šoli poteka več dobrodelnih akcij. Še vedno poteka akcija zbiranja zamaškov. Učenci od 1. do 5. razreda imajo posode za zamaške v svojih učilnicah, ostali učenci pa lahko zamaške oddate v posodo ob vhodu v upravo.

Poteka tudi dobrodelna akcija PODARI ZVEZEK, kjer učenci darujete zvezke za Karitas, ki jih bo v prihodnjem šolskem letu podaril socialno ogroženim otrokom. S to akcijo želi Karitas spodbuditi otroke k večji vrstniški solidarnosti.

V tem tednu začenjamo tudi z akcijo zbiranja oblačil za Rdeči križ, PREZRAČIMO OMARE. Učence prosimo, da rabljena, a še dobra oblačila prinesejo na šolo in jih oddajo v škatlo ob vhodu v upravo. Zbiramo tako otroška oblačila in obutev, kot tudi oblačila in obutev za odrasle osebe.

Hvala, ker sodelujete in pomagate pri dobrodelnih akcijah.

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost