Skoči na glavno vsebino
Select Page

V prostorih Ministrstva za šolstvo, znanost in šport je Zavod za šport RS Planica podelil nagrade vrtcem, osnovnim šolam in srednjim šolam, ki so bile v šolskem letu 2017/18 najbolj dejavne na športnem področju.
Šole so zbirale točke glede na svojo športno udejstvovanje, za določeno število točk pa so dobile ustrezno priznanje. Nagrajenih je bilo 18 slovenskih osnovnih šol, štiri z zlatim, pet s srebrnim in devet z bronastim priznanjem. K uspehu so pripomogli odlični rezultati učencev, aktivna udeležba na tekmovanjih in prireditvah, sodelovanje v programu Zlati sonček, Krpan in Naučimo se plavati, organizacija tekmovanj ter zagnano delo športnih pedagogov.
Za bronasto priznanje smo prejeli nagrado v obliki povračila stroškov za nakup športnih rekvizitov v vrednosti 200 evrov.

Vsem učencem, učiteljem ter ostalim sodelujočim iskrene čestitke za dosežene rezultate.

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost