Skoči na glavno vsebino
Select Page

Kar šestnajst učencev in učenk naše šole je sodelovalo na mednarodnem Likovnem natečaju za izvirno otroško likovno in literarno delo ter fotografijo, ki ga je na teme Nekoč in danes, Pot v šolo ter Jože Tisnikar in vran Koki razpisala Mestna občina Slovenj Gradec.

Podelitev priznanj in nagrad ter odprtje razstave je bilo 21. 9. 2018.

Priznanja za razstavljene likovne izdelke so prejeli naslednji učenci in učenke:

ANUŠKA KOGOJ iz 2. razreda, MANCA BLATNIK iz 4. razreda, NEJA POPOVIĆ, ANIKA PAHOR iz 6. razreda, BEATRIZ MARC, LARA SLOKAR, TEJA PEČAR, ŽIGA PAJK iz 7. razreda, AMBROŽ PALJK, ELIZABETA KOBAL, ENEJA KOBAL, LUKA KOGOJ, NIKA KRŽIŠNIK in TJAŽ KOVAČ iz 8. razreda.

EVELIN BAJC iz 8. razreda pa je za svoje likovno delo prejelo posebno nagrado in plaketo mesta Slovenj Gradec.

Čestitamo!

(Skupno 447 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost