Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 7. 12. 2018, so v Palah potekale delavnice za mlade parlamentarce. Po uvodnem pozdravu predsednice MDPM ge. Kristine Valič in programu MDPM Ajdovščina so se učenci odpravili v gozd, kjer so izkusili učenje v naravi po načelih gozdne pedagogike. Začeli so s spoznavnimi igrami, nadaljevali s prehranjevalno verigo, zapolnili so časovni trak s pomembnimi zgodovinskimi dogodki in izmerili hitrost rečnega toka.

Ga. Urša Viler z Gozdne akademije nam je pripravila tudi seznam literature, ki lahko učiteljem pomaga pri uvajanju inovativnih didaktičnih pristopov v pouk.

Ker se leto 2018 vztrajno bliža koncu, si v letu 2019 pri pouku želimo veliko inovativnih, preprostih in zdravih aktivnosti, ki nas mimogrede pripeljejo do uporabnega znanja.

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost