Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na šoli smo na predlog šolske knjižničarke dobili knjigobežnice.  Sedmošolci so jih izdelovali v okviru tehniškega dne. Najprej so jim učitelji tehnike razložili pojem in jim pokazali nekaj slik za lažjo predstavo in ideje. Učenci so izdelali najprej skice, nato načrte in na koncu svoje knjigobežnice. Izrezali so jih iz lesenih vezanih plošč, pobrusili, okrasili in sestavili. Prav vse so se jim posrečile in vsaka zase je prava umetnina. Ena izmed njih je nameščena pred vhodom v šolsko knjižnico. Na njej so že nameščene otroške knjige, ki vas vabijo k branju. Vsak lahko v knjigobežnico odloži knjigo, ki je doma ne potrebuje več, vzame pa tisto, ki mu je všeč.

Hkrati vas prosimo, da na knjigobežnice ne odlagate knjig, ki jih morate vrniti v šolsko knjižnico.

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost