Skoči na glavno vsebino
Select Page

Dopoldan je potekal po običajnem urniku.

Pomerili smo se tudi v igrah in ustvarjanju na snegu. Nastale so prave male mojstrovine.

Po kosilu se nam je predstavil Danilo Pudgar, nekoč zelo uspešen smučarski skakalec. Preko video projekcije smo spoznali njegovo športno kariero. Opazili smo veliko razliko med opremo in načinom letenja nekoč in danes pa tudi med skakalnicami nekoč in danes…

V nadaljevanju nas je obiskal je avtor kviza za otroke Male sive celice. Zbrali smo 24 tekmovalcev, ki jih je razvrstil v ekipe po tri člane. Po dve ekipi sta se pomerili v igri po točno določenih pravilih in sistemu izpadanja. Pri tem smo imeli gledalci pomembno vlogo, saj smo morali slediti igri in biti tiho, kar pa ni tako lahko. Kviz je bil na temo FIS pravil.  Zmagala je ekipa, v kateri so sodelovali Stela, Jan in Marcel.

Večer nam je obogatil obisk lovca. Preko zanimivega pripovedovanja nas je popeljal v svet narave in živalstva pohorskih gozdov. Dobili smo kar nekaj vzpodbudnih namigov za varovanje okolja. Bilo je zelo zanimivo in poučno.

Veselimo se jutrišnjega dneva.

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost