Dragi učenci, spoštovani starši!

Počitnice se zaključujejo. Obveščamo vas, da bomo 2. septembra 2019 pričeli s poukom od 2. do 9. razreda ob 8.00 uri, končali pa bomo ob 12.25 (po peti šolski uri).

Vsi učenci počakate začetek pouka na dvorišču pred glavnimi šolskimi vrati ob svojem razredniku.

Učenci 2. do 5. razreda prinesite s seboj vse šolske potrebščine, od 6. do 9. razreda pa le tiste, ki jih boste potrebovali glede na URNIK.

Učenci boste imeli prvi dve uri razredni uri, ostale tri ure pa po urniku. Učenci 6. razreda boste imeli razredne ure prve tri ure pouka.

Malica in kosilo bosta organizirana za tiste učence, ki ste oddali prijavnico na šolsko prehrano. Tisti, ki ste se prijavili na kosilo, ga pravočasno odjavite, če prvi dan ne boste kosili.

Jutranjega varstva prvi šolski dan ne bo, podaljšano bivanje pa bo urejeno do 16.30 ure.

Prihod avtobusov bo potekal po ustaljenem voznem redu, prav tako prevoz s kombijem za učence prilagojenega programa. Odvozi učencev z avtobusi bodo v vse smeri ob 12.30, za učence OPP NIS pa ob 13. uri.

Sprejem prvošolcev bo v Lokavcu ob 9.00, na matični šoli pa ob 10. uri.

Želimo vam lep preostanek počitnic!

Zaposleni OŠ Danila Lokarja Ajdovščina