Skoči na glavno vsebino
Select Page

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!

Poletje se počasi poslavlja in začetek novega šolskega leta se hitro bliža. Nekatere že zanima, s katerimi sošolci boste v novem šolskem letu sedli v šolske klopi in kdo bo vaš razrednik oz. razredničarka.

URNIK ZA ŠOLSKO LETO 2022/23!

Razredniki v šolskem letu 2022/23 bodo:

1. A Tatjana Lipušček, 2. učiteljica v 1. razredu Tatjana Leskovec Sever
1. B Mateja Vuga, 2. učiteljica v 1. razredu Keti Bratina
1. C Tina Vižintin, 2. učiteljica v 1. razredu Vanesa Pev Stibilj

2. A Tina Šušmelj
2. B Marta Benko
2. C Maja Bitežnik

3. A Tina Marc
3. B Saša Kravos
3. C Kristina Angelov Troha

4. A Lilijana Rijavec
4. B Anita Gaberšček
4. C Saša Strosar

5. A Primož Zgonik
5. B Tea Ličen
5. C Marjetica Stopar

6. A Kristjan Mavri
6. B Lea Kosmač
6. C Nataša Kolaković

7. A Špela Bolčina, sorazredničarka Mateja Simčič
7. B Nataša Čuk
7. C Petra Habjanič Gregorc, sorazredničarka Urška Čuk

8. A Nataša Rupnik
8. B Peter Avbar
8. C Alenka Fakin

9. A Sandra Peršin Nemec
9. B Maja Štefin
9. C Katja Furlan

1. L Anja Slejko, 2. učiteljica v 1. razredu Neja Harej
2. L Nika Praček
3. L Suzana Bitežnik
4. L Petra Terbižan Slejko
5. L Mara Obed

1. OPP NIS Darja Benčina, 2. učiteljica v 1. razredu Adrijana Kobol
2. OPP NIS Darja Benčina
3. OPP NIS Darja Benčina
4. OPP NIS Nika Obed Koren, sorazredničarka Janet Čufer
5. OPP NIS Nika Obed Koren, sorazredničarka Janet Čufer
6. OPP NIS Nina Ceglar
7. OPP NIS Nika Kos
8. OPP NIS Damjana Urh, sorazredničarka Klara Slokar Miklobušec
9. OPP NIS Damjana Urh, sorazredničarka Klara Slokar Miklobušec
10. OPP NIS Damjana Urh, sorazredničarka Klara Slokar Miklobušec

Na novo smo oblikovali oddelke 1. in 6. razreda. Starši prvošolcev boste obvestilo o tem, v katerem oddelku 1. razreda je vaš otrok, dobili po pošti v začetku naslednjega tedna. Starši učencev 6. razreda ste obvestilo prejeli po e-pošti. Prav tako ste obvestilo o bodočem oddelku vašega otroka prejeli po e-pošti starši učencev, ki razred ponavljajo in tistih, ki so v našo šolo vpisani prvič. Seznamov učencev po oddelkih zaradi varstva osebnih podatkov ne smemo več javno objavljati.

Pri oblikovanju oddelkov smo poleg strokovnih kriterijev upoštevali tudi sosedske in prijateljske vezi učencev. Spoštovani starši, če menite, da smo kako pomembno dejstvo spregledali in se ne strinjate z razporeditvijo vašega otroka, vas prosimo, da oddate morebitne pripombe v pisni obliki in z utemeljeno obrazložitvijo. Obravnavali bomo vse pripombe, ki bodo prispele v tajništvo šole do ponedeljka, 29. avgusta 2022, do 7. ure zjutraj.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in vam želim lep preostanek počitnic!

Irena Kodele Krašna, ravnateljica

(Skupno 986 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost