Skoči na glavno vsebino
Select Page

Nagradni izlet vsako leto organizira MDPM Ajdovščina. Zlati bralci smo se 30. maja odpravili v Ljubljano. Ob 8. 15 smo se z avtobusom odpeljali izpred šole. Po dobri uri vožnje smo izstopili na Kongresnem trgu v Ljubljani. Odšli smo na Ljubljanski grad, kjer smo prejeli spominska priznanja za devet let zvestobe dobri knjigi.

V Cankarjevem domu smo prisluhnili prireditvi. Vodil jo je Boštjan Gorenc Pižama, ki je s svojimi domislicami uspel nasmejati več kot tisoč zlatih bralcev iz veliko slovenskih šol.

Letošnja knjižna nagrada z naslovom Kako razumeti svet predstavlja petdeset abstraktnih izumov. Predstavila sta jo pisateljica Tina Bilban in ilustrator Ivan Mitrevski. Kulturni program je popestril raper Nipke.

Dan nam bo zagotovo ostal v lepem spominu.

 

Misli sta v zapis strnili Ana Durn in Soraya Maločić, 9.b.

Fotografije sta prispevali Sara Bone, MDPM Ajdovščina, in šolska knjižničarka Nataša Markič.

(Skupno 17 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost