Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 11. 01. 2024, smo se učenci izbirnega predmeta Filozofija za otroke in drugi, ki so želeli izvedeti kaj o debati, udeležili popoldanske debatne delavnice. Na delavnici nam je predavateljica najprej predstavila in obrazložila kohezijsko politiko Evrope, nato pa nas je podučila o debatnem formatu. Po krajšem odmoru pa je napočil čas, da se v debati preizkusimo tudi sami. Delali smo v dvojicah. Vsak par je dobil trditev, ki jo je moral ali zagovarjati ali negirati. Pripravili smo argument, ki smo ga podkrepili z razlago in primeri. Po pretečenem času smo svoje argumente predstavili in pokomentirali.

Izkušnja je bila nepozabna in komaj čakamo, da se bomo v prihodnjih letih udeležili debatnih tekmovanj.

Nana Vidmar, 8. c 

(Skupno 12 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost