Skoči na glavno vsebino
Select Page

Ste vedeli, da bi vsak Slovenec dobil samo dva prsta naše morske obale, če bi vsi skupaj hkrati prišli k njej? Majhna je, a zato še toliko bolj zanimiva. Danes smo jo učenci v šoli v naravi raziskovali in našli polno različnih organizmov. V morski vodi nam je bilo res lepo – tam bi lahko ostali še dva dni, brskali in iskali.

Dan ni minil brez plavanja, plavali smo dvakrat in trenirali različne tehnike. Jutri pa bomo pokazali, kako smo v tem tednu pri plavanju napredovali. 

Popoldne pa smo se odpravili na sprehod s sladkim ciljem. Šli smo na sladoled, ki je slastno teknil. Pred večerjo pa smo preizkusili še igrala – takšna bi lahko imeli tudi blizu šole. Večer pa je bil v znamenju naših talentov. Znamo plesati, igrati kitaro, pišemo nova besedila pesmim, oponašamo morske živali in še kaj. 

Počasi pa moramo spakirati – tako oblačila kot vsa novo pridobljena znanja, šolska in tista življenjsko praktična, ter seveda vse dogodivščine in spomine. Jutri prihajamo domov.  

Učenci 3.b in 5.e ter učenka 3.b z učiteljicami

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost