Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zadnji dan šole v naravi v CŠOD Burja v Seči se je začel s pakiranjem in pospravljanjem. Po zadnjem zajtrku smo se odpravili raziskovati umetnost. Skozi celoten teden smo v parku okrog našega doma hodili mimo kipov, danes pa smo si jih podrobneje ogledali in izbranega tudi fotografirali s posebnim fotoaparatom.
Pred zadnjim kosilom smo še pokazali svoje znanje in napredek pri plavanju ter prejeli posebna priznanja naše šole v naravi. Razglasili so tudi najbolj pospravljeno sobo ta teden. Nismo pa pozabili niti na skupno fotografijo z našimi novimi prijatelji iz OŠ Šmarjeta, s katerimi smo preživeli ta čudovit teden.
Posladkali smo se še s sladoled in se odpravili v objem naših staršev in drugih domačih, ki so nas pričakali na šolskem dvorišču.
Hvaležni in utrujeni, polni novih vtisov in doživetij smo se vrnili in komaj čakamo prihodnjo šolo v naravi.

Učenci 3.b in 5.e ter učenka 3.a z učiteljicami

(Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost