Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 24.12.2014, smo učenci od 1. do 4. razreda OŠ Danila Lokarja v Dvorani prve slovenske vlade v Ajdovščini obeležili Dan enotnosti in samostojnosti. V ta namen je v. d. ravnateljice ga. Katarina Dolgan v uvodnem nagovoru predstavila pomen samostojnosti, enotnosti in pripadnosti, sledil je ogled proslave v obliki videa. Nekateri učenci so z učitelji pripravili glasbene, plesne in dramske prispevke. Po obeležitvi smo si v luči prednovoletnega pričakovanja ogledali animiran in sinhroniziran risani film. Po ogledu filma nas je obiskal dedek Mraz, ki je učence obdaril s preprostimi darilci, nato smo se vrnili v matične učilnice, kjer smo se skupaj razredniki poslovili od leta 2014.

Aleksandra Matjac

Fotografije: Emelina Vidrih

httpv://www.youtube.com/watch?v=zEUffOQ3JZ8&

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost