Skoči na glavno vsebino
Select Page

V ponedeljek, 9. 2. 2015, dan po kulturnem prazniku, smo učenci in učitelji četrtih razredov Osnovne šole Danila Lokarja obiskali varovance Varstveno-delavnega centra v Ajdovščini. Naš namen je bil, da skupaj doživimo kulturni praznik.

Kulturni program, ki je obsegal recitacije Prešernovih pesmi, predstavitev lastnih razmišljanj o domovini, igranje na inštrumente, ples in petje, je navdušil vse prisotne. Zaključili smo s slovensko himno, ki smo jo zapeli vsi skupaj.

Zaposleni so nas pogostili, nam predstavili center, dejavnosti, ki jih izvajajo ter varovance. Z veseljem smo jim priskočili na pomoč pri njihovih vsakdanjih opravilih. Ob tem smo se zelo zabavali, se spoprijateljili in opravili veliko konkretnega dela.

Zahvaljujemo se vsem varovancem in zaposlenim Varstveno – delavnega centra Ajdovščina za gostoljubnost. Zagotovo vas še obiščemo!

Četrtošolci in učitelji OŠ Danila Lokarja Ajdovščina

(Skupno 178 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost