Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 2. septembra, smo imeli učenci 6., 7., 8., in 9. razreda OŠPP prvi športni dan. Najprej smo se peš odpravili proti ranču, kjer smo uživali v družbi konjev, kokoši in ostalih domačih živali. Nato pa nas je pot peljala še malo naprej do kraja, kjer se potok, ki pelje mimo ranča, razširi v majhno jezero. Tu smo uživali ob pogledu na vodne drsalce in žabe. Bližal se je čas malice, zato se je naše raziskovanje zaključilo in smo se morali odpraviti proti šoli.

Po malici nas je čakal težko pričakovani del športnega dneva. Odpravili smo se na bazen. Tu smo se z učiteljicami šli različne športne igre; lovili smo se v bazenu, potapljali in iskali zaklade, si podajali žogo, skakali v vodo in seveda drug drugemu pokazali, kako znamo plavati. Tudi pod vodo. Nato pa je iznenada začelo deževati in dan se ne bi mogel zaključiti na bolj razburljiv način. Hitro smo se morali preobleči, pospraviti svoje stvari v nahrbtnike in se kot pravi pustolovci po dežju odpraviti nazaj v šolo. K sreči so oblaki počakali tako dolgo, da smo prvi športni dan lahko uspešno zaključili in polno izkoristili.

20150902_083956

20150902_084155

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost