Skoči na glavno vsebino
Select Page
Za nami je tretji del senzorne integracije s Tatjano in Ireno. Tokratni četrtek smo začeli s sproščanjem in umirjanjem. Uvod je bil odlična priprava na to, kar nas je čakalo v nadaljevanju. V parih smo pričarali vipavsko burjo in reko Hubelj, ki se je ob njenem divjem plesu tudi sama zazibala in na velik list papirja z voščenkami nizala poti, ki jih je burja s svojim ritmom izvabila iz nje. Nastale so zanimive risbe in prav vsaka je na svoj igriv način prikazala ples burje in reke Hubelj.
Preizkusili smo se tudi v vlogi dirigentov in kaj kmalu ugotovili, da ta poklic res ni od muh. Slediti glasbi in ritmu skupaj ni tako enostavno, kot se sprva zdi. Za konec smo si privoščili še ples stopal, katerega ritem nas je popeljal v preostanek četrtkovega popoldneva.
Z nasmehi v očeh in veseljem na ustih pričakujemo naše zadnje srečanje. Le v kakšen svet nas bosta takrat popeljali Tatjana in Irena?
Tina Bizjak, Darja Benčina in Damjana Urh
(Skupno 209 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost