Skoči na glavno vsebino
Select Page

Ponedeljkov večer je bil čaroben in pravljičen …

Za to smo poskrbeli pevci treh otroških pevskih zborov OŠ Danila Lokarja: Višaji in Nižaji, ki ju vodi zborovodkinja Petra Habjanič Gregorc, ter pevski zbor podružnične šole Lokavec, ki ga vodi Damjana Urh. Izpod pravljičnega peresa Saše Kravos pa so naravnost na naš zasneženi oder priplesale tri bele snežinkice: Zalika (Neli Turk), Snežka (Anja Polanc) in Belinka (Patricija Rojko). Da brez vaje ne gre, smo s svojim programom pokazali pevci, pa tudi tri snežinkice so to hitro ugotovile. Zato jim je šele v drugem poskusu uspelo priti na zemljo tako, kot se za snežinke spodobi. Seveda je bilo za to potrebno naše ubrano petje, nežna svetloba in spretni plesni gibi.

Morda jih boste med hojo po zasneženih poljanah srečali že med letošnjimi božičnimi počitnicami. Gotovo jih boste prepoznali, saj so tri zale deklice …

 Brigita Kobal, 5. a

(Skupno 937 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost