Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci tretjega razreda in učenci prilagojenega programa so v sredo, 3. februarja, delili kulturo ter tako obeležili slovenski kulturni praznik.

V avli stavbe 1 OŠ Danila Lokarja Ajdovščina so ob 8.30 nastopili za dijake in dijakinje Srednje šole Veno Pilon, smer vzgojitelj. Ob 9. uri so nastopili za vrtčevske otroke, ki obiskujejo vrtec ob Hublju. Po malici so obiskali še varovance v Domu starejših občanov Ajdovščina. Vsem so zaigrali ukrajinsko ljudsko pravljico Rokavička. Igrico so dopolnili s pevskimi vložki in popestrili s plesom.

Že v decembrskih dneh so s predstavo razveselili starše, pred prazniki so jo podarili tudi aktivnim in upokojenim delavcem šole.

Učenci so bili kot igralci prepričljivi, medtem ko so plesalci in pevci doprinesli k splošnemu prazničnemu vzdušju.

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost