Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 19. 5. 2016, je na naši šoli potekalo področno tekmovanje iz atletike za osnovne šole s prilagojenim programom. Tekmovanja se je udeležilo več kot sto učencev iz šestih osnovnih šol; OŠ Kozara, OŠ Miroslava Vilharja iz Postojne, OŠ Idrija, OŠ Tolmin, OŠ Elvire Vatovec iz Strunjana in mi.

Učenci so se med seboj pomerili v šestih različnih disciplinah; teku na 60m, teku na 300m, teku na 1000m, metu vorteksa, skoku v višino in skoku v daljino. Učenci vseh omenjenih šol so bili na tekmovanju uspešni, saj je prav vsaka šola odnesla domov kakšno medaljo. Učenci naše šole so dosegli 5 uvrstitev med najboljše tri in tako prejeli eno zlato, eno srebrno in tri bronaste medalje. Ekipno najuspešnejša je bila OŠ Kozara iz Nove Gorice.

Vsem prejemnikom medalj, nagrad in priznanj, iskreno čestitamo.

(Skupno 218 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost