Skoči na glavno vsebino
Select Page

V petek, 9. 9. 2016, smo imeli tretješolci prvi športni dan. Prejšnji dan smo se pri pouku seznanili z naravnim in kulturnimi značilnostmi vasi Ustje, na ta dan pa smo si jih želeli ogledati še v živo. Pot nas je vodila skozi naše mesto do obvoznice, kjer smo zavili na makadamsko pot in se med vinogradi povzpeli do športnega parka Grbavica nad vasjo Ustje. Tam smo pomalicali, se sprostili v igrah z žogo, lovljenju in raziskovanju okolice. Med hojo smo si ogledali glavne znamenitosti vasi. Vračali smo se skozi vas Dolenje, kjer smo si pri prijaznih vaščanih natočili vodo in božali mlade mucke. Prečkali smo Napoleonov most in sledili strugi reke Hubelj. Pohod smo zaključili pred šolo, kamor smo prispeli precej utrujeni, a zadovoljni s prehojeno potjo.

Učenci, učenke in učiteljice 3. razredov

(Skupno 109 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost