Skoči na glavno vsebino
Select Page

Društvo upokojencev Ajdovščina je v petek, 14. oktobra, pripravilo posebno prireditev. Predstavile so se nekatere skupine iz različnih ustanov v Vipavski dolini: Cirius iz Vipave, Dom starejših občanov iz Ajdovščine, pevske in gledališke skupine … Povezovala nas je pesem, kratke dramske predstave in druženje. V marsičem smo si med seboj različni, pa vendar enaki, saj hodimo po istih poteh in se srečujemo s podobnimi življenjskimi izzivi, vendar vsak na svoj način. V melodijah in ritmih pa smo postali kot eno. Tudi nekateri naši prvošolci so pripravili eno točko. Skupaj s svojimi učiteljicami so predstavili šolsko himno, dve prstni igrici in eno deklamacijo. Na koncu pa so zapeli še Bitenčevo pesem Čebelica ter jo spremljali z orffovimi instrumenti.

Naj nas prijateljstvo povezuje vsepovsod!

Učiteljice prvih razredov

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost