Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci 8. in 9. razreda OPP NIS so se tokrat prav posebej izkazali. Ker so se pritoževali nad branjem dramskega dela, sem jim dala izziv, da napišejo dramsko igro, ki jim bo všeč in jo bodo lahko tudi sami zaigrali. Izziv so sprejeli in ga tudi odlično izpeljali. Napisali so komedijo: »Micka in Cilka – bingo«. Ugotovili so, da je potrebno vložiti kar veliko dela, učenja, ponovitev. Poleg tega so morali pobrskati po omarah in poiskati ustrezna oblačila in pripomočke. Skupaj pa smo naredili sceno in glasbeno kuliso.

Fantje 8. in 9. razreda so se odlično znašli v novih vlogah – občinstvo so s svojo igro navdušili! Močan aplavz ter vriski so bili zgovorni pokazatelj, da so se otroci, kot tudi učitelji, zabavali. Dosegli smo svoj cilj, sedaj pa že razmišljamo o novih podvigih.

Damjana Urh

Foto utrinki s predstave

(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost