Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na prvi dan pomladi, v torek, 21. marca, smo se učenci in učiteljice OPP NIS odpravili na 8. republiško srečanje gledaliških skupin OŠPP, v Zagorje ob Savi. Prireditev je potekala v Kulturnem centru Delavski dom Zagorje. Po nagovoru g. župana, Matjaža Švagana in ravnateljice OŠ Slavka Gruma, g. Vanje Manfredo, smo si lahko ogledali predstave naših vrstnikov, kot predzadnji in zadnji pa smo bili tudi mi na vrsti.

Učenci 8. in 9. razreda so odigrali komedijo Micka in Cilka – bingo, ki so jo sami sestavili v okviru spoznavanja dramatike. Vsi učenci smo za konec zaigrali še kratko poučno zgodbo Državni simboli se kregajo. Veseli smo bili pohval in priznanja za naše delo. Prejeli smo tudi darilca v obliki igrice štiri v vrsto.

Domov smo se vračali bogatejši za nove izkušnje nastopanja na pravem odru in ponosni, da smo lahko naše igralsko – gledališke interese dokazali tudi na drugem koncu Slovenije.

Učenci in učiteljice OPP NIS

 

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost