Skoči na glavno vsebino
Select Page
V četrtek, 30. marca 2017, so učenke Lutkovno-dramskega krožka in Gledališke skupine OŠ Danila Lokarja Ajdovščina sodelovale na 15. festivalu gledaliških sanj v Pionirskem domu v Ljubljani. S predstavama Lena Lena in Spim lahko tudi jutri so nasmejale številno občinstvo, domov pa odnesle neprecenljive gledališke izkušnje.
Festival gledaliških sanj poteka štirinajst dni, tako se bo letos na odru Festivalne dvorane v Ljubljani zvrstilo preko 50 otroških gledaliških skupin. Svoj nastop so v tretjem festivalskem dnevu uspešno opravile tudi naše gledališčnice. V naslednjem tednu pa učenke čaka še Tekmovanje otroških gledališč Slovenije.
Nastopajočim želimo uspešen nastop.
Mentorji: Anuša, Keti, Nataša in Peter
(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost