Skoči na glavno vsebino
Select Page

Pravi starši, kar čudno se sliši,
ne rastejo za vsakim vogalom in ne v vsaki hiši.
Pravi starši so strašno redki primerki,
podarjeni pravemu sinu ali pa hčerki.
Pravi starši so z nami ob vsaki uri
in so kdaj majhni kot droben škrat,
da jih pobožamo in damo spat.

(Tone Pavček)

V sredo, 5. aprila, smo na šoli pripravili prireditev za starše. Učenci so zapeli šolsko himno Pridi, prijatelj in nekaj pesmi o starših. Nato so se predstavili učenci posameznih oddelkov. Točke nastopa so predstavljale pesmi o mesecu marcu, ko praznujemo tudi materinski dan.  Deklamacije in plesi naših učencev so ogreli srca staršev. Na koncu pa so se učenci svojim staršem še zahvalili za vse, kar jim nudijo in kar skupaj doživijo.

Vsak učenec je na koncu prireditve razveselil svoje starše še s posebnim darilom.

Učenci in učiteljice 1. razredov

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost